ECO Siltuma un Skaņas izolācija 3mm PREMIUM grīdas segumiem.ISOLON500

  • Produkta kods:PPE5003 Premium

cena :
3.55 EUR
PVN *

ISOLON 3mm Premium
1 metra platums 

https://www.isolon.lv/lv/isolon-buvnieciba/izolona-pielietojumi-buvnieciba/video-apskats-par-isolon-buvnieciba-celtnieciba/

Pateicoties augstajai spiedes izturībai, ISOLON 500 saglabā savas īpašības visā grīdas seguma kalpošanas laikā. Pateicoties tā siltumizolācijas īpašībām, jums būs arī siltumizolējoša pamatne.
Pateicoties tās slēgto šūnu struktūrai, ISOLON 500 gandrīz 100% absorbē mitrumu, kas nozīmē, ka tā neabsorbē atlikušo mitrumu no pamatnes un pagarina tās kalpošanas laiku.
ISOLON 500 ir ekoloģiski un higiēniski sertificēts produkts bez smaržas.
Ar ISOLON 500 ir viegli strādāt: viegla griešana, vienkārša un ātra montāža ar nelielu atkritumu daudzumu samazina darbu izmaksas.
Tas ir videi nekaitīgs, izturīgs, nepūst un ir viegli apstrādājams.
EcoHeat® Grīdas pamatne lieliski noslēpj visus grīdas pamatnes virsmas nelīdzenumus un nodrošina efektīvu un ekonomisku risinājumu grīdu siltumizolācijai un skaņas izolācijai. Paklājs absorbē soļu trokšņa radīto troksni, kas rodas staigājot, novēršot tā izplešanos. 
Īpašības:
- Novērš grīdas čīkstēšanu;
- Izlīdzina pamatnes nelīdzenumus;
- Lieliska siltumizolācija, hidroizolācija un trokšņu izolācija;
- Neietekmē kukaiņi un grauzēji;
-  izturīgs pret baktērijām un pelējumu;
- Izturība pret mitrumu, 
 - Izturība pret slodzi,
- Ilgmūžība vairāk nekā 25 gadus;
- Viegli sagriežams;
- Viegla uzstādīšana;
- Mazs svars;
Isolon 500 ir gadījums, kad visa izolācija ir vienlaicīgi: hidroizolācija, siltumizolācija, skaņas izolācija. Tas ir tas, kas nepieciešams lamināta pamatnei.
 
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.