Folija izolācija: veidi, materiāla pielietojums
Folija izolācija: veidi, materiāla pielietojums
Mūsdienu izolācija materiālu tirgus mūs nepārtraukti iepriecina ar jaunumiem. Šādi jauninājumi ietver ar foliju pārklātu izolāciju. Kas tas ir? Tas ir universāls materiāls, kas ne tikai labi saglabā siltumu, bet arī lieliski absorbē mitrumu, atstaro tvaiku un absorbē skaņu. Folija izolācija ir laba, jo to var izmantot gan rūpnieciskajā ražošanā, gan arī ikdienā. Materiāls ir praktisks un izturīgs, viegli lietojams un salīdzinoši lēts. Kāda ir ar foliju pārklātas izolācijas efektivitāte? Materiāls sastāv no vairākiem slāņiem, kas pilda savas specifiskās funkcijas: polietilēna putu slānis ir ar zemu siltumvadītspēju, bet alumīnija folijs labi saglabā siltumu. Ar foliju pārklātas izolācijas darbību var salīdzināt ar termosa darbību. Galvenā atšķirība starp izolonu un citiem siltuma izolatoriem ir folija slānis, kas pārklāj materiālu. Šis slānis novērš galvenās virsmas sasilšanu, jo folijs atstaro līdz pat 97 % siltuma. Ja nolemjat izmantot Izolon, lai nosiltinātu savu māju, dzīvokli, vasarnīcu, garāžu vai pirti, rezultats bus uzreizs:  jūsu ietaupsiet uz apkures izmaksām  30 % no šim nolūkam plānotajiem līdzekļiem.
 
...
...
Izolona šķirnes
Folijas izolāciju parasti pārdod ruļļos vai paklājos. Nozarē ražo vairākas Izolon modifikācijas:
1. Izolon A. Šim izolācijas veidam vienā pusē ir folijas slānis, un tā biezums ir no 3 līdz 10 mm.
2) Izolon B modifikācijai ir 2 folijas slāņi abās pusēs, šāda veida izolācija ir vairāk aizsargāta pret mehānisku iedarbību.
PAMATNE GRĪDAS SEGUMIEM
Prasības kvalitatīvai grīdai ir vienkāršas: grīdai nevajadzētu uzbriest, sagulties, čīkstēt un "sadalīties", tai jābūt līdzenai un ilgstoši kalpot bez remonta. Vēl viens svarīgs faktors siltuma taupīšanai ēkā ir perfekta siltumizolācija un trokšņu izolācija (līdz pat 20 % no ēkas siltuma tiek zaudēti caur neatbilstošu grīdas segumu).
ISOLON 500 ir ideāli piemērots grīdas seguma ieklāšanai! Svarīgas šīs pamatnes īpašības ir zema siltumvadītspēja (0,036 W/mС) un spēja ilgstoši saglabāt siltumizolācijas īpašības, pat ja tā ir pakļauta mitruma vai mehāniskās slodzes iedarbībai.
Pateicoties unikālajai struktūrai, ISOLON 500 apakšsegumam ir ilgs kalpošanas laiks, tas lieliski noslēpj visus grīdas virsmas nelīdzenumus un ir efektīvs un ekonomisks risinājums, lai uzlabotu grīdas siltumizolācijas un akustiskās īpašības. Grīdas var uzbriest, jo mitrums vai vienkārši ūdens ir iekļuvis pamatgrīdā.
Unikālā ISOLON 500 apakšslāņa slēgto šūnu struktūra novērš mitruma un ūdens tvaiku nokļūšanu no betona seguma uz lamināta grīdas segumu, un, ja grīda kļūst slapja, tā saglabā betona segumu sausu.
Tāpēc ISOLON 500 pamatnes ieklāšanai - atšķirībā no parastajām pamatnēm - nav nepieciešams izmantot polietilēna plēves hidroizolācijai. Ar šo materiālu ir viegli strādāt: viegla griešana, vienkārša ieklāšana un neliels atkritumu daudzums samazina darbu izmaksas.
Tāpēc ISOLON 500 apakšseguma ieklāšana efektīvi atrisina vairākas problēmas, kas saistītas ar lamināta vai citu grīdas segumu izmantošanu: Jūs izveidojat patiesi "klusu grīdu".
ISOLON 500 saglabās savas īpašības visā grīdas seguma kalpošanas laikā, pateicoties augstajai spiedes izturībai, savukārt tā izolācijas īpašības nodrošinās papildu izolāciju.
ISOLON 500, pateicoties tā slēgtajai porainai struktūrai, gandrīz 100 % absorbē mitrumu, kas palīdz izolēt grīdas segumu no atlikušā mitruma substrātā un pagarina tā kalpošanas laiku.
ISOLON 500 ir sertificēts kā ekoloģiski un higiēniski tīrs produkts bez smaržas. Ar ISOLON 500 ir viegli strādāt: viegla griešana, vienkārša un ātra ieklāšana ar nelielu atkritumu daudzumu samazina izmaksas.
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.