Mūsu putas tiek izmantotas dažādos iepakojumos - no prezentācijas ieliktņiem, čemodāniem, kastēm  līdz sērijveida drošības elementiem produktu nosūtīšanai kartona kārbās / kastēs līdz specializētiem elementiem, kas atdala vai atbalsta daļas rūpnieciskajā transportā (tā sauktās iepakošanas sistēmas). Citi produkti var būt instrumentu atvilktņu ieliktņi, paraugu turētāji un citi produkti specializēti produkti
Rūpnieciskais iepakojums
...
Rūpnieciskajā iepakojumā tiek izmantotas specializētas tehniskās putas ar atbilstošu mehānisko izturību un izturību pret UV gaismu. No tiem izgatavotie elementi - separatori, balsti, ieliktņi - ļauj nofiksēt transportējamās detaļas vēlamajā pozīcijā, pasargājot tās pret sitieniem un skrāpējumiem. Plašais piedāvāto materiālu klāsts ļauj izvēlēties pareizo risinājumu gan krāsotu detaļu ar smalku virsmu, gan masīvu detaļu transportēšanai, kurām nepieciešami ļoti cieti un mehāniski izturīgi nesošie elementi.
Putuplasta ielikņi
...
Putuplasta ieliktņi ir paredzēti, lai novietotu elementus kastē, aizsargātu tos no polsterējuma un piešķirtu iepakojumam profesionālu izskatu. Mūsu rīcībā ir plašs materiālu klāsts – no pamata tehniskā paklājiņa putām līdz putām ar tehnoloģiski palielinātām šūnām, piešķirot iepakojumam ekskluzīvu izskatu. Mēs varam atveidot putuplasta pat vissarežģītākās detaļas.
Vienreizējās lietošanas iepakojums
...
Vienreizējās lietošanas iepakojumos galvenokārt tiek izmantotas pamata putas no zemāka cenu diapazona. No tiem izgatavotie pildījumu elementi veidoti ar uzsvaru uz ražošanas procesa un funkcionalitātes izmaksu minimizēšanu. Tie ļauj transportējamo elementu nofiksēt fiksētā stāvoklī iepakojuma iekšpusē, pasargājot to pret triecieniem un virsmas bojājumiem.
Aizsargprofili
...
Gatavie aizsargprofili ļauj aizsargāt transportējamo priekšmetu, piemēram, durvju, galda virsmu, rāmju un mēbeļu, malas kā arī citas jutīgas vietas.
ESD iepakojums elektronikai
...
ESD putas nodrošina optimālu elektronisko komponentu aizsardzību pret elektriskiem lādiņiem. Mūsu piedāvājumā ir pamata antistatiskās putas, kas nodrošina elementāru aizsardzību, kā arī specializētās difūzās un vadošās putas.
Iepakojums trausliem un delikātiem priekšmetiem
...
Trauslām un delikātām detaļām nepieciešama īpaša aizsardzība. Mūsu putas var stingri pielāgot aizsargāto elementu formai, veicot termoformēšanu vai precīzu vairāku asu apstrādi uz frēzmašīnām. Tādā veidā mēs nodrošinām aizsardzību pret pārvietošanos iepakojuma iekšpusē un pret triecieniem. "Soft touch" līnijas kategorijas papildus nodrošina augstu krāsotu virsmu aizsardzību.
Iepakojuma elementi
...
Instrumentu ieliktņi ir izgatavoti no cietām tehniskām putām, visbiežāk kontrastējošā divu krāsu kompozīcijā, pateicoties kurām ir viegli kontrolēt izmantoto instrumentu komplekta pilnīgumu. Uzmavas ir paredzētas katram instrumentam un pēc tam precīzi kartētas putās, frēzējot.
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.