BASOTECT® Daudzfunkcionālas melamīna sveķu putas
​​​​​​
Basotect® ir elastīgas atvērto šūnu putas, kas ražotas no melamīna sveķiem, termoreaktīvās plastmasas. Tā elastība ir atkarīga no īpašas struktūras, kurā plānas šķiedras telpiskajā režģī ļauj viegli deformēties. Putu melamīns ir liesmu slāpējošs materiāls, kas ir izturīgs pret temperatūru līdz 240ºC. Tās īpatnējais svars ir aptuveni 9 kg/m³. Basotect® putuplasta atvērtā šūnu virsma nodrošina, ka skaņas viļņi neatstarojas kā atbalsis, bet netraucēti iekļūst materiāla struktūrā. Skaņas enerģija tiek samazināta, izkliedējot to šūnu struktūrā, tādējādi nodrošinot lielisku skaņas absorbciju. Zemās frekvencēs labāku skaņu var panākt, pievienojot smagāka materiāla slāņus.


 
 
 
​​​​​​Basotect G + skaņas absorbcija - pretestības caurule


Basotect G + skaņas absorbcija - reverberācijas kamera

Basotect® atbilst daudzām augstas veiktspējas putām izvirzītajām prasībām vienā izstrādājumā.
Skaņas absorbcija, ugunsizturība, siltumizolācija un abrazīvās īpašības ir tikai dažas no tā īpašībām.
Tās pievilcību nosaka arī tādas īpašības kā siltumizolācija, ļoti mazs svars un fizikālo īpašību stabilitāte plašā temperatūras diapazonā. Ūdensnecaurlaidību un eļļas necaurlaidību var panākt ar impregnēšanu. Šādā veidā to var pārvērst arī par termoplastisku materiālu.
To var piedāvāt kā pašlīmējošu materiālu, izmantojot plašu līmes klāstu.
 
Basotect® putu pielietojums
 
Basotect® piedāvā plašu iespēju klāstu gan būvniecības un rūpniecības, gan autobūves un transporta nozarēs, gan arī sadzīves lietojumos.
 
Basotect® ļauj ievērojami uzlabot akustiku, piemēram, restorānos, uzņemšanas telpās, konferenču zālēs un lidmašīnu kabīnēs.
 
To galvenokārt izmanto akustisko paneļu un piekaramo buferu veidā. Tā vieglā krāsojuma dēļ to bieži izmanto kā dekoratīvu interjera elementu.
 
To izmanto arī kombinācijā ar citiem materiāliem, piemēram, tekstilmateriāliem un plēvēm.Automobiļos tam ir divējāda nozīme - skaņas izolācija un siltuma barjera dzinēja nodalījumā. To izmanto arī kā augstas klases "sūkli" automašīnu sēdekļos. Šajā gadījumā svarīga ir maza masa un nedegoša klase.
 
To pašu iemeslu dēļ to izmanto dzelzceļa nozarē.
 
Pateicoties tās elastīgumam un abrazīvajām īpašībām, to izmanto gan mājsaimniecībās, gan darbnīcās, lai notīrītu daudzas dažādas virsmas, neizmantojot papildu līdzekļus/mazgāšanas līdzekļus. Tā ir OEKO-TEX® sertificēta, kas apliecina tās ķīmisko tīrību.
 
Tā parametru stabilitāte zemās temperatūrās, pat līdz - 200ºC, ļauj to izmantot kriogēnās kamerās.
Ventilācijas cauruļvados tam ir dubulta loma - siltuma un skaņas izolācija.
Tā ļoti nelielā svara un siltumizolācijas dēļ to izmanto saules kolektoros.
 
Basotect® putas ir pieejamas :
- plātnes ar izmēriem 2500 mm x 1250 mm un 2100 x 1250 mm.
- 2D un 3D sagataves
- biezums no 5 - 450 mm
- Ūdens atgrūdošs
- pašlīmējošās versijas
 
 
 
Mēs ceram uz sadarbību ar jums!
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.