Karstā kausēšana līmes līnija tiek izmantota, lai ražotu karsti kūstošas līmes un uzklātu tās uz dažādiem materiāliem gan ruļļos, gan "cietās" loksnēs. Līmplēves var izgatavot ar pastiprinošu sietu, kā arī abpusējas līmes uz folijas, putuplasta, neaustiem materiāliem un citiem nesējiem. Mēs piedāvājam dažādas blīvuma pakāpes silikonizētas plēves un papīru kā "atdalīšanas oderējumu" (nepielipīga aizsardzība).
Mašīnas darba parametri
...
Mašīnas darba parametri: Darba platums: 600-1600 mm Maksimālais spolītes diametrs: 1200 mm Spoles (kartona uzmavas): 76 un 152 mm. Līmes svars: no 15 g/m2 Maksimālais ruļļu svars: 200 kg Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.
Karsti kūstošās līmes salīdzinājumā ar šķīdinātāju un ūdens bāzes līmēm
...
Karsti kūstošās līmes salīdzinājumā ar šķīdinātāju un ūdens bāzes līmēm: Karsti kūstošās līmes ļauj šuvi veidot gandrīz nekavējoties. Nav nepieciešamas žāvēšanas vai konservēšanas krāsnis. Karsti kūstošās līmes ir videi draudzīgas, nesatur gaistošas vielas un nepiesārņo gaisu.Šī tehnoloģija neprasa īpašu utilizāciju.
HOTMELT līmes salīdzinājumā ar mehānisko stiprinājumu
...
HOTMELT līmes salīdzinājumā ar mehānisko stiprinājumu: Karstumizkausēšanas tehnoloģija var aizstāt skavas, lentes, skrūves, bultskrūves, naglas, kniedes, klipus un daudzas citas dārgas stiprināšanas metodes, tādējādi ietaupot izmaksas un vienlaikus uzlabojot izstrādājumu izskatu. Karsti kūstošās līmes formulējumi ir izstrādātas dažādu materiālu - koka, metālu, tekstilizstrādājumu, neausto materiālu un daudzu citu - līmēšanai, kā arī laminātu (piemēram, putuplasta ar citiem plastmasas materiāliem) ražošanai.
TEHNOLOĢIJU FUNKCIJAS Plakanu plastmasas izstrādājumu (tostarp putuplasta izstrādājumu) laminēšana ar citiem materiāliem, kuriem ir estētiska vērtība un paaugstināta funkcionalitāte, izmantojot termokausēšanas līmi, ir tehnoloģija, kurā izmanto jaunākās progresīvās tehnoloģijas. Šī tehnoloģija nodrošina iespēju uzklāt līmes slāni, pārklājot līmējamā materiāla virsmu. Šī tehnoloģija nodrošina vienmērīgu, bezimpulsu līmes padevi, arī ar mainīgu līmēšanas produktu ātrumu, kas tiek panākts, kombinējot zobratu sūkni un uzlabotu piedziņu ar digitālu ātruma iestatīšanu. Ražošanas process sastāv no karstās līmes kausēšanas kausēšanas tvertnē, pēc tam, izmantojot zobratu sūkni, karstā līme tiek sūknēta uz līnijām, pa kurām izkausētā līme tiek nogādāta uz līmes aplikatora galviņu. Šīs šļūtenes ir izgatavotas no karstumizturīga poli(tetrafluoretilēna) (PTFE) materiāla un izolētas ar karstumizturīgām silikona putām. Augsttemperatūras PTFE (teflona) šļūteņu īpašā konstrukcija ar sildīšanas sistēmu, kas pastiprināta ar elastīgu hroma tērauda pārklājumu, nodrošina, ka karsti kūstošā līme paliek izkausēta visā darbības laikā. Ar teflonu pārklāts sildelements ir precīzi aptīts ap iekšējo šļūteni, pa kuru tiek transportēta karstā kausējuma līme. Inovatīvā sildīšanas sistēma nodrošina vienmērīgu temperatūru visā padeves šļūtenes garumā, lai nodrošinātu, ka šļūtenēs esošā līme netiek ne pārkarsēta, ne pārkarsēta, tādējādi novēršot šļūteņu aizsērēšanu vai iespējamo līmes sadalīšanos. Visām padeves šļūtenēm ir pastāvīgi nostiprināti sildelementi, tāpēc var izmantot robotus. Divas sildīšanas šļūtenes var tieši savienot ar vienu zobratu sūkni. Šļūteņu galiem pievienotās sprauslas kalpo karstā kausējuma līmes uzklāšanai uz produkta. Atkarībā no līmējamo detaļu veida var izmantot karsti kūstošas līmes uz dažādu izejvielu bāzes (piemēram, EVA, poliolefīnu kopolimērus, termoplastiskos poliuretānus, kopoliamīdus vai karsti kūstošas līmes uz bioloģiski noārdāmu polimēru bāzes). Līnija ir pielāgota dažādu materiālu karstās kausēšanas līmēšanai. Uz jaunās paaudzes karsti kūstošo adhezīvu bāzes tiks ražotas karsti kūstošās līmplēves. Jaunākie sasniegumi šajā jomā atkarībā no līmējamiem materiāliem. Šīm līmēm būs raksturīga noturība pret plašu temperatūru diapazonu, sākot no zem nulles līdz paaugstinātām temperatūrām, pat virs 140 °C, kas līdz šim bija problēma, ņemot vērā vairuma termoplastisko materiālu (karsti kūstošo līmju sastāvdaļu) mīkstināšanās temperatūru. Šajā plašajā temperatūru diapazonā līmplēve būs elastīga, un savienotie materiāli būs stingri savienoti - nenotiks to sastāvā esošo materiālu sabrukšana. Turklāt adhezīvā saite ir izturīga pret laikapstākļiem.
...
...
...
...
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.