Līmes uzklāšana Līmlentes uzklāšana uz ruļļu un lokšņu materiāliem. Pašlīmējošu materiālu izveide. Iespējams arī sagriezt materiāla ruļļus klienta izvēlētā platumā.
Pašlīmējošu materiālu ražošana
...
Pašlīmējošu materiālu ražošana līmes pārklājums - tieša (ar galviņu) karstās kausēšanas līmes uzklāšana uz dažādiem materiāliem ruļļos un "cietās" plāksnēs. Karstā kausējuma līnija ražo karstā kausējuma līmplēves un abpusējas līmlentes uz karstā kausējuma līmju bāzes; mēs varam ražot arī abpusējas līmlentes, izmantojot "svešas" līmlentes kombinācijā ar mūsu pašu līmlentēm; ir iespējams arī pārklājums ar termoreaktīvo līmi (atdzesēts pirms materiāla sarullēšanas, nav nepieciešams to aizsargāt ar papīru vai silikona plēvi) - pēc karstā kausējuma uzklāšanas līmlente atkal sāk lipināt.
Līmplēvju un abpusēji līmējošo lentu uzklāšana uz dažādiem materiāliem
...
Līmplēvju un abpusēji līmējošo lentu uzklāšana uz dažādiem materiāliem. Uz ruļļiem un "cietām" plāksnēm. Transferlaminatori tiek izmantoti, lai uzklātu līmplēves un abpusējas līmlentes, kas aizsargātas ar silikonizētu papīru (vai silikonizētu plēvi).
Karsti kūstošās līmes līnija un transfēra laminatori
...
Karsti kūstošās līmes līnija un transfēra laminatori Materiālu līmēšana / līmēšana ar karsti kūstošām līmēm (tieši un ar līmplēvēm un abpusēji līmējošām lentēm.
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.